رتبه‌های برتر امتحان بورد تخصصی روانپزشکی ایران

تاریخ: ۱۳۹۴/۶/۲۶

بیش از نیمی از رتبه‌های برتر بورد روانپزشکی ایران در شش دوره اخیر این آزمون، توسط گروه روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران کسب شده است.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی ایران، با کسب یک رتبه اول و یک رتبه سوم در آزمون دانشنامه کشوری سال ۱۳۹۴، مجموع رتبه‌های کسب شده توسط دانش‌آموختگان گروه روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران، از مرز پنجاه درصد رتبه‌های ممکن در شش دوره اخیر گذشت. لازم به ذکر است که دانش‌آموختگان این گروه در شش دوره اخیر آزمون دانشنامه روانپزشکی، از سال ۱۳۸۸ تا کنون، با درخششی چشمگیر توانسته‌اند در ۵ دوره رتبه اول را کسب کنند (در سال ۱۳۹۰ به دلیل چهارساله شدن دوره تخصصی روانپزشکی، دانش‌آموخته جدیدی وجود نداشته است). به علاوه، در دو دوره رتبه دوم، در چهار دوره رتبه سوم و در دو دوره رتبه چهارم هم از این گروه برگزیده شده است. بدین ترتیب ۱۳ رتبه از ۲۴ رتبه ممکن (۵۴ درصد) در این شش دوره توسط دانشگاه علوم پزشکی ایران کسب شده است.

شایان ذکر است که در آزمون دانشنامه سال ۱۳۹۴ دکتر محمدرضا شالبافان (دانشگاه علوم پزشکی ایران) رتبه اول، دکتر مهدی شیرزادی‌فر (دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه) رتبه دوم و دکتر فاطمه هادی (دانشگاه علوم پزشکی ایران) رتبه سوم آزمون را کسب کردند.

[برگرفته از وب‌سایت مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی ایران]


Share

پاسخ دهید