حضور تیمی از روانپزشکان ایرانی در کنگره شبکه روان‌پزشکان جوان، یونان

دکتر امیر حسین جلالی
دکتر کاوه علوی

تاریخ: ۱۳۹۴/۷/۲۹

پنجمین کنگره شبکه روان‌پزشکان جوان در سی‌ام سپتامبر تا سوم اکتبر ۲۰۱۵ (هشتم تا یازدهم مهر ۱۳۹۴) در کشور یونان برگزار شد. در این دوره که با حضور ۳۸ کشور همراه بود، گروه روان‌پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران پنج نماینده داشت؛ شامل دو عضو هیأت علمی (دکتر کاوه علوی و دکتر امیرحسین جلالی ندوشن) و سه نفر از دستیاران رشته روان‌پزشکی این دانشگاه (دکتر نگار سیفی‌مقدم، دکتر امین خیراللهی و دکتر فاطمه‌السادات میرفاضلی).

پیش از کنگره، از تاریخ ۲۸ تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۵ دکتر امیرحسین جلالی و دکتر کاوه علوی از دانشگاه علوم پزشکی ایران همراه با ۱۵ روان‌پزشک دیگر از کشورهای ایتالیا، پرتغال، ترکیه، روسیه، یونان، بریتانیا، سوئد، اوکراین و لیتوانی در دوره سه‌روزه «رهبری در سلامت روان» که با تدریس پروفسور نورمن سارتوریوس (رییس اسبق سازمان جهانی بهداشت و انجمن جهانی روان‌پزشکان) برگزار شد شرکت کردند. در جریان کنگره، امیرحسین جلالی و کاوه علوی سخنرانی کردند و در پایان، سخنرانی دکتر جلالی به عنوان بهترین سخنرانی کنگره انتخاب شد.
دستیاران شرکت کننده نیز نتیجه حضور خود را طی یک سخنرانی در تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۹۴ در دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان (تهران) ارائه کردند. همچنین در زمان کنگره در جلسه‌ای با عنوان بارکمپ که ویژه کسانی بود که در کنگره، سخنرانی خود را ثبت نکرده بودند، دکتر میرفاضلی سخنرانی کرد. در نهایت سه دستیار روانپزشکی ایرانی، به عنوان عضو کمیته اجرایی بین‌المللی دوره آینده کنگره در ایتالیا انتخاب شدند.

شبکه روان‌پزشکان جوان شامل اعضایی از ۳۷ کشور است و از ایران دکتر امیرحسین جلالی به عنوان هماهنگ‌کننده ملی این شبکه برگزیده شده است.

دکتر نگار سیفی‌مقدم
دکتر فاطمه‌ میرفاضلی
دکتر امین خیراللهی

 

 

 

 

 

 


Share

پاسخ دهید